Žádné rezervační poplatky!
Language/Jazyk:
 
Měna:


Upravit dotaz

Vzdálenost:
2
67
232
674
953
1062
Název hotelu:
hvězdič:
0
0
0
1
0
Hotel typu:
2
0
Hotel Facilities:
2
2
2
1
1
1
1
1
0
0
0


Zajímavosti Schwangau:

Digital Concierge

Místní čas: 5 May 2015 00:08

Buching Hotelů (2)

Strana: 1 / 1 Řadit podle: Popularita | Cena Zobrazit na mapě
Žádné příjezdu, datum nebo zadané datum odjezdu.
Toto je seznam všech 2 hotelů v Buching.
Hotel Bannwaldsee
From € 60.00
Sesselbahnstr. 10, Buching(Schwangau), Německo
Tento rodinný hotel se nachází ve vesnici Buching v blízkosti krásného jezera Bannwaldsee a nabízí útulné ubytování, krytý bazén a snídaně formou bufetu.
Hotel Bannwaldsee má pohodlně zařízené pokoje s vlastní koupelnou a Wi-Fi internetovým připojením (za příplatek).
Hotel Bannwaldsee má restauraci, která nabízí pokrmy a la carte v rustikálním prostředí. Hosté, kteří si objednají polopenzi, dostanou jídlo o 4 chodech.
Kromě útulného krytého bazénu budete mít k dispozici také saunu, parní lázeň a klidné prostředí. Hotel Bannwaldsee má v letních měsících k dispozici trávník na opalování.
Hotel Bannwaldsee se nachází v malebném venkovském prostředí, kde na vás čekají outdoorové aktivity, pěší turistika a cykloturistika. ... 63 Pokoje; Hotel;
Rooms: Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí, Dvoulůžkový pokoj typu Comfort s manželskou postelí, Jednolůžkový pokoj.


Alpchalet Schwanstein
From € 45.00
Romantische Strasse 16, Buching(Schwangau), Německo
(Sorry, only English information available.)

Offering free Wi-Fi and a sun terrace, this hotel is quietly located in the Ostallgäu district of Bavaria. It features a restaurant serving regional specialities, and each room has a flat-screen TV.
The bright, modern rooms at Alpchalet Schwanstein come with a refrigerator and an electric kettle. Toiletries and a hairdryer are provided in the en suite bathroom, and wheelchair accessible rooms are available.
Bavarian and international cuisine is offered in the traditional-style Alpchalet restaurant, with a buffet breakfast provided each morning.
The Buchenbergbahn Mountain Railway is a 5-minute walk from the hotel, and Illasbergsee Lake is 5 km away. The historic Neuschwanstein and Hohenswangau Castles can be reached by car within 12-minutes.
The A7 motorway is a 20-minute drive from Alpchalet Schwanstein, and free private parking is available. ... 13 Pokoje; Hotel;
Rooms: Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí, Dvoulůžkový pokoj typu Comfort s manželskou postelí, Jednolůžkový pokoj, Wheelchair Accessible - Comfort Double Room.


Loading